Filmitalu

Tee filmi või õpi filmi tegema. Nii anima- kui ka tavalisi filme. Või veeda niisama loovalt aega. Koos sõpradega või suisa üksi.

Üle 100-aastasesse talulauta on ehitatud stuudio ja sobilikku tegevust leiab igas vanuses huvilisele, väiksemale või suuremale seltskonnale. Töötube juhendab filmimees, koolitaja ja “Animaõpiku” autor Rao Heidmets koos abilistega. Filmitöötoad või esitlused toimuvad kas filmitalus, Tallinnas või mujal. Kirjuta ja lepime kokku!

Luba endale veidi animateraapiat sa oled seda väärt!

Jälgi meid Facebookis ja Instagramis

Advertisements

Filmitalu võimalused:

filmiõpetus

Põgusast tutvustusest kuni võimaluseni teha pikema kursuse jooksul valmis oma film. Lisainfo ja hinnad

inspiratsioon

Esitlusi animatsioonist ja loovast mõtlemisest koos filminäidetega.

animateraapia

Animatsioon pakub piiramatuid võimalusi. See loominguline tegevus nõuab täielikku keskendumist – hea viis puhata argielust ja arendada samal ajal loovust!

filmid

Ja muidugi teeb filmitalu filme. Animatsioone, reklaamfilme, videosalvestusi jne. Kirjuta oma soov ja lepime kokku!

Rao Heidmets

Rao Heidmets. Foto Hendrik Relve

Filmitalumees Rao Heidmets on režissööri, kunstniku ja stsenaristina teinud üle paarikümne filmi ja pälvinud festivalidel kümneid auhindu. Ise peab ta neist tähtsamaiks Kanadas Ottawa ja Portugali Espinho festivalilt võidetud Grand Prix’d ning Kuldse Palmioksa nominatsioon Cannes’i.

Lisaks on Rao teinud töötubasid Eestis ja mujal, näiteks Saksamaal, Hiinas, USA-s ja Mehhikos. Samuti on ta õpetanud animatsiooni, filmirežiid ja loovmõtlemist Tartu Kõrgemas Kunstikoolis, Balti Filmi- ja Meediakoolis, Eesti Kunstiakadeemias ja IT Kolledžis. 2013. aastal ilmus Rao Heidmetsa kirjutatud “Animaõpik” – Eesti esimene algajatele mõeldud animatsioonikäsiraamat.

Vaated filmitalule ja filmitalu tegemistele
View this post on Instagram

Stop motion rotoscoping a small part of Spiderman animation by @aghilhosseinian #aghilhosseinian #aghilation it’s finaly finished 🤩 that was very interesting experience for me to study my favorite part of spider man but it was harder than i thought! a million thanks to my friends @sogolsanagoo & @miimzone for helping me to animated this video music: @daftpunk Harder faster Remix by: @samimohreh thanks to @ghazaleh_bagherloo ________________________ @spiderversemovie @albertomielgo @okeefe_artist #stopmotion #claymation #rotoscope #spiderman #spiderverse #action #motion #animation #art #film #filmmaker #dragonframe #finalcutpro #flipaclip #daftpunk #استاپ_موشن #study #ilovestopmotion #spidermanfarfromhome #SpiderManDay

A post shared by AGHILATION (@aghilhosseinian) on